مارال مگ   |   افتتاحیه شعبه مشهد

مارال مگ   >   افتتاحیه شعبه مشهد

با مارال چرم همراه باشید

افتتاحیه شعبه مشهد

گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده های محصولات چرمی در ایران است که در راستای برنامه طرح و توسعه فروشگاه های مارال چرم، با هدف ایجاد اشتغال در داخل کشور، رفاه حال مشتریان و سهولت دسترسی به مراکز عرضه محصول در سراسر کشور، گسترش جغرافیایی شعب را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است.

و باتوجه به درخواست های مکرر همشریان ساکن در خراسان رضوی، تیم تحقیق و توسعه بازار مارال چرم پس از بررسی های به عمل آمده مدیران را به این نتیجه رساند که استان خراسان رضوی انتخاب مناسب برای راه اندازی شعبه چهل و هشتم این برند می باشد، بنابراین بعد از انجام مذاکرات و فراهم شدن مقدمات، همزمان با عید سعیدقربان شاهد افتتاح این شعبه بودیم.

چهل و هشتمین افتتاحیه شعبه مارال چرم واقع در احمدآباد، نبش احمدآباد  ۱۱، روز یکشنبه مورخ ۲۰ مردادماه ۱۳۹۸ با حضور پرشور عموم مردم ، مدیران ارشد مارال چرم، و مسئولین محترم این شهر افتتاح گردید.

این مراسم با ویژه برنامه هایی به مناسبت افتتاحیه در این شعبه برگزار شد و ضمن پذیرایی از بازدیدکنندگان، با تخفیفات ویژه افتتاحیه که برای خریداران در نظر گرفته بود میزبانی به عمل آمد.

این فروشگاه، عرضه کننده محصولات چرم ۱۰۰درصد طبیعی از قبیل انواع کیف‌، کفش، کمربند، پوشاک چرمی و… می‌باشد که از بهترین چرم‌های دباغی شده و با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده اند.

  • ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
  • مارال چرم


دیدگاهتان را بنویسید