NILA

پیشگفتار

امروزه تمامي برند های معتبر در بازارهايي با رقابت بسيار فشرده سعي در جلب رضايت مشتريان خود دارند تا در اين رهگذر با عرضه محصولات خود نقش بيشتري در گرداندن چرخ صنعت و حصول تبعات آن داشته باشند. در اين راستا علاوه بر فعاليتهاي گسترده در راستاي بهبود كيفيت محصولات ، ارائه خدمات پس از فروش نيز امري اجتناب ناپذير و ضروري مي باشد.خدماتي كه شركت مارال چرم با پرداخت هزينه هاي قابل توجه ، مسئوليت ارائه آنها را بر عهده مي گيرند.

تعریف گارانتی:

واژه گارانتي به مجموعه تعهداتي گفته مي شود که شرکت مارال چرم در قبال وقوع هرگونه ايراد ناشي از کيفيت نامطلوب مواد و يا فرآيند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرايط و زماني خاص، جهت رفع آن چه از طريق تعمير و چه از طريق تعويض محصول بر عهده مي گيرد. در اين حالت هزينه هاي تحميل شده بر عهده شرکت مارال چرم است.

تعریف وارانتی:

تمامي خدماتي كه در دوره گارانتي به مشتري داده مي شود در دوره وارانتي نيز وجود دارد و تنها تفاوت آن با گارانتي آن است كه در دوره وارانتي هزينه خدمات انجام شده توسط مشتري پرداخت مي شود و در ازاي آن مشتري مي تواند از خدمات شرکت مارال چرم استفاده نماید.

شرایط برقراری گارانتی :

ردیف عنوان گروه کالا مدت زمان گارانتی مدت زمان وارانتی
1 انواع کیف های بزرگ و کوچک یک سال پنج سال
2 انواع کفش مردانه شش ماه یک سال
3 انواع بوت و چکمه شش ماه دو سال
4 انواع پوشاک مردانه و زنانه یک سال پنج سال
5 انواع دستکش های چرمی * پنج سال
6 انواع کمربند یک سال پنج سال
7 انواع محصولات اکسسوری یک سال پنج سال

*یراق آلات محصولات دارای شش ماه گارانتی می باشد.

ردیف عنوان گروه کالا خدمات گارانتی
1 انواع کیف های بزرگ و کوچک ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.
2 انواع کفش وبوت از تاریخ خرید محصول به مدت یک ماه اول در صورتی که زیره کفش کنده شده ویا شکسته شود محصول برای مشتری تعویض می گردد وبعد از آن تا پایان شش ماه مدت گارانتی زیره کفش به صورت رایگان تعویض می گردد،ایرادات ناشی از تولید که درقسمت رویه کفش ایجاد شود(شکافته شدن دوخت،پارگی چرم ناشی از ایراد تولید) وقابل رفع نباشد محصول تعویض می گردد.
3 انواع پوشاک مردانه وزنانه ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.
4 انواع دستکش های چرمی ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.
5 انواع کمربند تسمه کمربند درصورت ایرادات ناشی از تولید (پوسته شدن در صورت عدم کیفیت دباغی ورنگ وباز شدن دوخت) تعویض می گردد وسگک کمربند در صورت از بین رفتن آبکاری ویا شکستگی به مدت شش ماه گارانتی تعویض دارد.
6 انواع محصولات اکسسوری ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.

شرایط خروج از گارانتی:

*تذکر: مشکل های ایجاد شده در محصولاتی که با موارد فوق از گارنتی خارج می گردد به صورت وارانتی (در صورت قابل انجام بودن )رفع می گردد.

سبد خرید
There are no products in the cart!
Subtotal
تومان
جمع کل
تومان
ادامه خرید
0
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. اگر به واتس اپ دسترسی ندارید لطفا با شماره تماس 09012433302 در تماس باشید.
سلام مارال چرمی عزیز ! می تونم کمکتون کنم؟